Rzeczpospolita Polska

Często zadawane pytania


Jak zalogować się do platformy?

Aby zalogować się do platformy należy wybrać opcję Zaloguj się (prawy górny róg okna dialogowego), a następnie wpisać nazwę użytkownika oraz hasło. Dane niezbędne do logowania na platformę podawane są wszystkim studentom na pierwszych zajęciach w semestrze. Jeżeli masz problem z zalogowaniem, to skontaktuj się z pracownikami CKnO na adres e-mail: ckno@upwr.edu.pl, pamiętając, że przyjmujemy e-maile wysłane tylko z uczelnianych adresów w domenie @upwr.edu.pl. Prosimy o zawarcie w wiadomości takich informacji jak: imię i nazwisko, rok i kierunek studiów, numer albumu oraz przedmiot realizowany poprzez Platformę Kształcenia Zdalnego UPWr.

Jak zapisać się na kurs?

Każdy student z danego kierunku zostaje zapisany na odpowiedni kurs automatycznie na początku semestru. Jeżeli z jakiegoś powodu (powtarzanie przedmiotu, późniejsze przyjęcie na studia, robienie przedmiotu awansem), nie mają Państwo możliwości wejścia do kursu, prosimy o kontakt z pracownikami CKnO (patrz punkt: Jak zalogować się do platformy?). Po dwóch tygodniach od rozpoczęcia zajęć zapisanie na kurs e-learningowy wymaga również zgody prowadzącego przedmiot.

Co jeśli nie pamiętam hasła lub mam problem z zalogowaniem się?

Na stronie logowania do platformy należy wybrać opcję Zapomniałeś(aś) nazwy użytkownika lub hasła? Następnie wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub uczelniany adres e-email w odpowiednie pole. Nie ma konieczności wprowadzania obu. Jeżeli uda nam się znaleźć Twoje dane w bazie danych, na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z instrukcją, jak uzyskać ponownie dostęp. Jeżeli żadna z powyższych metod nie zadziała skontaktuj się z pracownikami CKnO (patrz punkt: Jak zalogować się do platformy?).

Jak długo będę miał/a dostęp do kursu?

Kurs będzie dostępny dla Państwa do końca semestru. Po zakończeniu sesji egzaminacyjnej kurs zostanie zamknięty.

Której przeglądarki użyć?

Platforma Kształcenia Zdalnego UPWr jest dostępna z każdej przeglądarki internetowej (Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Google Chrome, Safari). Rekomendujemy jednak korzystanie z przeglądarki Google Chrome.